wardakowie

Życzenia Bożonarodzeniowe

Najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne dla wszystkich naszych przyjaciół i ich rodzin. Niech ten czas pozwoli Wam zbliżyć się do siebie i umocnić w Waszym rodzicielskim powołaniu. Załączamy także naszą nową pocztówkę bożonarodzeniową.

Orszak Trzech Króli

Serdecznie zapraszamy na drugi już Orszak Trzech Króli - Jasełka Uliczne. Zapraszamy w niedzielę 3 stycznia na Plac Zamkowy o godz. 12.00, skąd wyruszymy wraz z trzema królami i ich orszakami, złożonymi głównie z uczniów Szkoły "Żagle" Stowarzyszenia Sternik, do stajenki - na Rynek Nowego Miasta. Więcej informacji na stronie Orszaku.

Artykuł w "My i dziecko" nt. Świąt

W miesięczniku "My i dziecko" nr 12/2009, ukazał się artykuł naszego autorstwa pt. "Święta, święta i..." o dobrym przygotowaniu i wykorzystaniu czasu Świąt Bożego Narodzenia. Z artykułem można zapoznać się tutaj.

Ciekawe strony nt. mediów

W dziale "Polecane strony" umieściliśmy zestawienie wartych polecenia stron nt. korzystania z mediów w naszych rodzinach, ze szczególnym uwzględnieniem komputerów - zapraszamy.

Wystąpienie na sympozjum nt. ojcostwa w Płocku

W sobotę 21. listopada byliśmy uczestnikami Sympozjum Naukowym Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej pt. "Kryzys ojcostwa". Janusz wygłosił wykład "Ojcem się jest, czy ojcem się staje?" oraz zaprezentował świadectwo nt. ojcostwa w rodzinie wielodzietnej i wziął udział w dyskusji panelowej. Treść wykładu można pobrać tutaj.

Wdrożenie: Solmedia.pl