wardakowie

Cykl wykładów o wychowaniu w Zalesiu

Właśnie rozpoczęliśmy cykl wykładów o wychowaniu w parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym (www.parafia-zalesie.pl).

Wszystkie wykłady odbywają w niedzielę o godz. 19.00 w sali teatralnej pod kościołem. Pierwszy wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - mamy nadzieję, że z następnymi będzie podobnie. 

Oto plan wykładów:

25.10.2009 - "Projekt wychowawczy dla naszego dziecka" - Janusz Wardak (treść wykładu do pobrania tutaj)

22.11.2009 - "Zasady domowe i planowanie czasu" - Anna Wardak (treść wykładu do pobrania tutaj)

24.01.2010 - "Autorytet i posłuszeństwo" - Janusz Wardak

21.02.2010 - "Efektywna komunikacja z dzieckiem" - Anna Wardak

Kolejne warsztaty "Odśwież swoją miłość" - 12.09

W sobotę 12 września w Aninie odbyły się kolejne warsztaty "Odśwież swoją miłość" dla pracowników firmy Decco. Mimo niskiej frekwencji spowodowanej chorobami i przypadkami losowymi, atmosfera była bardzo sympatyczna i uczestnicy wyszli ze spotkania z wieloma dobrymi pomysłami dla swoich małżeństw.

Konferencja „Jedność małżonków to szczęście rodziny” w Pruszkowie 17.10.09

W sobotę 17 października wystąpimy na konferencji „Jedność małżonków to szczęście rodziny” w Pruszkowie. Szczegółowy plan konferencji można znaleźć na stronie KonferencjeRodzinne.pl. Rejestracja drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Weekendowe warsztaty "Projekt wychowawczy dla naszego dziecka" w Zalesiu

W dniach 2-4 października w Zalesiu Górnym przeprowadziliśmy weekendowe warsztaty "Projekt wychowawczy dla naszego dziecka". Uczestniczyło w nich 23 małżeństwa. Okazało się, że cały weekend to bardzo dobry czas na przeprowadzenie warsztatów, dający wiele możliwości do indywidualnych rozmów, wiele czasu na ćwiczenia w małżeństwach i na zbudowanie świetnej atmosfery do pracy.

Wdrożenie: Solmedia.pl