wardakowie

Szkoła Letnia Akademii Familijnej - Białogóra 2009

Stało się już naszą rodzinną tradycją, że na początku wakacji uczestniczymy w Szkole Letniej Akademii Familijnej w Białogórze. Tak też było i w tym roku, chociaż tym razem zainteresowanie znacznie przekroczyło nasze oczekiwania i spędziliśmy bardzo owocny tydzień w grupie 25 małżeństw i aż... 66 dzieci. Kilka zdjęć (autorstwa Pawła Kuli - fotoreportera PAP i uczestnika naszych zajęć) zamieściliśmy w naszej Galerii.

Wykład na Dniu Rodziny w Gniewie 20 czerwca

20 czerwca weźmiemy udział całą rodziną w Dniu Rodziny w Gniewie k. Gdańska. 

Janusz wygłosi tam wykład "Współżycie małżeńskie - źródło konfliktów czy źródło siły". Więcej szczegółów na stronie Dnia Rodziny. Serdecznie zapraszamy całe rodziny, szczególnie z Trójmiasta.

 

Termin pierwszych warsztatów "Odśwież swoją miłość"

Pierwotnie zakładaliśmy, że nasze pierwsze warsztaty odbędą się one w końcu kwietnia, ale ten termin okazał się dla nas niestety nierealny, przede wszystkim z powodu kilku innych projektów, w które byliśmy zaangażowani w ostatnim czasie lub które są planowane. Bliższe informacje na temat tych projektów można znaleźć na naszej stronie. Dlatego też postanowiliśmy, że najbliższe warsztaty odbędą się w sobotę 23 maja. Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację - jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Wdrożenie: Solmedia.pl