wardakowie

Konferencja „Twoja rodzina w Twoich rękach” 15 czerwca w Pruszkowie

„Twoja rodzina w Twoich rękach”

W poniedziałek 15 czerwca 2009 w godz. 19.00-21.00

Miejsce:
Spółdzielczy Dom Kultury
ul. Hubala 5, Pruszków

Wykłady:

„Czy ta miłość musi się zestarzeć? Etapy miłości małżeńskiej” – Janusz Wardak

„Projekt wychowawczy dla mojego dziecka” – Katarzyna Dobrzyńska

„Jak nastawić zegar rodzinny” – Anna Murawska


Kontakt: Łukasz Hardt, 0-602 698 858, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: www.konferencjerodzinne.pl

Czytaj dalej

Kurs pilotażowy Akademii Familijnej w Czechach

W dniach 20-22 marca poprowadziliśmy wraz z Kasią i Waldkiem Dobrzyńskimi kurs pilotażowy Akademii Familijnej w Czechach. W kursie wzięło udział 9 małżeństw z Czech i Słowacji, które przygotowywały się do uruchomienia w obu tych krajach kursu "Pierwsze kroki" Akademii Familijnej.

Zdjęcia z tego kursu można obejrzeć tutaj.

Wardakowie.pl startuje!

Po długich wahaniach i po kilku nieudanych podejściach uruchomiamy naszą stronę Wardakowie.pl. Z założenia ma on być czymś więcej niż tylko naszą stroną rodzinną. Chcemy za jej pośrednictwem dzielić się z innymi naszymi przemyśleniami na temat rodziny, małżeństwa i wychowania dzieci. Mamy nadzieję, że te materiały i warsztaty dotrą do wielu osób, którym będą pomocne w poprawianiu ich życia rodzinnego. Każda bowiem rodzina powinna ciągle na nowo podejmować trud poprawiania się i korygowania, i to nie tylko dlatego, że okoliczności naszego życia zmuszają nas do zmian, ale przede wszystkim dlatego, ponieważ z natury mamy skłonność do wpadania w rutynę, która na żadną sferę życia nie działa tak zabójczo jak na miłość małżeńska i życie rodzinne. Dla nas samych przygotowywanie tych materiałów było wielokrotnie okazją do refleksji nad własną rodziną i do różnych postanowień poprawy, czego wszystkim czytelnikom strony Wardakowie.pl serdecznie życzymy.

Konferencja w szkole "Żagle" - 3 marca

W dniu 3 marca (wtorek) 2009 w godz. 19.00-21.00 Akademia Familijna zaprasza na konferencję „Miłość bez granic – jak pogłębić więź małżeńską”

Prelegentami będą: ks. Piotr Prieto, dr Marek Kośmicki i Janusz Wardak.

Miejsce: Instytut Elektrotechniki – Aula Magna (tuż obok Szkoły „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik”), ul. Pożaryskiego 28, Warszawa-Międzylesie.

Więcej szczegółów – już wkrótce.

Wdrożenie: Solmedia.pl