wardakowie

Ranking gimnazjów warszawskich 2012

Mimo że od ogłoszenia wyników tegorocznego egzaminu gimnazjalnego minęło sporo czasu, nadal nie są dostępne żadne całościowe rankingi gimnazjów w Warszawie za rok 2012. Niestety, wyniki na stronie OKE publikowane są w formie bardzo utrudniającej porównywanie poszczególnych szkół. Ponieważ bardzo interesowały mnie wyniki mojej szkoły, przygotowałem nieoficjalny ranking gimnazjów warszawskich 2012. Okazało się, że nasza szkoła - Gimnazjum "Żagle" Stowarzyszenia STERNIK, wypadła świetnie, zajmując 7. miejsce.

Czytaj dalej

NDŻ 2011: Dekalog Dobrego Rodzica

Na potrzeby Narodowego Dnia Życia 2011, który w tym roku przebiega pod hasłem "Pamiętaj, dajesz przykład!", opracowaliśmy "Dekalog Dobrego Rodzica". Jest to zbiór całkowicie uniwersalnych - naszym zdaniem - zasad wychowawczych, które mogą i powinni stosować wszyscy rodzice. Dekalog można znaleźć w nowym serwisie internetowym SilnaRodzina.pl, którego celem jest podnoszenie kompetencji wychowawczych rodziców. Jest to drugi nasz artykuł zwiazany z tą kampanią, pierwszy to "Rodzina, która jada razem, pozostaje razem".

Seria audycji w Radiu Warszawa

Przez cały bieżący tydzień (od poniedziałku 5.09 do piątku 9.09) będę brał udział w serii krótkich audycji w Radiu Warszawa (106,2 FM), poświęconych godzeniu pracy i życia rodzinnego. Audycje będą nadawane każdego dnia o 10.20, a potem powtarzane o 18.20. Program nazywa się "Wychowywać, ale jak?" i prowadzi go Anna Jakubczyk-Mucha. Zgodnie z naszymi planami, jest to początek dłuższej współpracy. W następnych audycjach będziemy rozmawiali nt. ojcostwa. Więcej informacji, a także już wkrótce pliki mp3 z audycjami do pobrania - na stronie programu.

Rafał Wardak

Z ogromną radością informujemy, że 9 stycznia br. przyszedł na świat nasz syn Rafał (4250g i 57 cm). Bogu niech będą dzięki!!!

Zdjęcia Wardaka nr 8 można obejrzeć na facebooku.

Wdrożenie: Solmedia.pl