O nas

Strona Wardakowie.pl z założenia ma on być czymś więcej niż tylko stroną rodzinną Ani i Janusza Wardaków oraz ich ich dzieci. Chcemy za jej pośrednictwem dzielić się z innymi naszymi przemyśleniami na temat rodziny, małżeństwa i wychowania dzieci. Mamy nadzieję, że te materiały i warsztaty dotrą do wielu osób, którym będą pomocne w poprawianiu ich życia rodzinnego. Każda bowiem rodzina powinna ciągle na nowo podejmować trud poprawiania się i korygowania, i to nie tylko dlatego, że okoliczności naszego życia zmuszają nas do zmian, ale przede wszystkim dlatego, ponieważ z natury mamy skłonność do wpadania w rutynę, która na żadną sferę życia nie działa tak zabójczo jak na miłość małżeńska i życie rodzinne. Dla nas samych przygotowywanie tych materiałów było wielokrotnie okazją do refleksji nad własną rodziną i do różnych postanowień poprawy, czego wszystkim czytelnikom strony Wardakowie.pl serdecznie życzymy.

 

Anna Wardak – jestem na urlopie macierzyński (do niedawna byłam koordynatorem ds. współpracy z rodzicami w Szkole dla dziewcząt „Strumienie”, prowadzonej przez Stowarzyszenie „Sternik”).

 

Janusz Wardak – jestem wicedyrektorem ds. wychowawczych Szkoły dla chłopców “Żagle” prowadzonej przez Stowarzyszenie “Sternik”.

0