Konferencja “Rodzice a media”

Serdecznie zapraszamy na konferencję “Rodzice a media”, która odbędzie się 23 maja o godz. 18.30 w Szkole Strumienie w Józefowie, ul. 3 Maja 129.

Kto wychowuje nasze dzieci? Czy jako rodzice na pewno mamy na nie największy wpływ? Stawiamy tezę: media kradną dzieci! Internet, komórki, TV, kolorowe magazyny usuwają rodziców w cień. To one przejmują wychowanie i uczą jak żyć. Często na nasze życzenie i za nasze pieniądze. Czy to prawdziwa teza? Zmierz się z nią podczas konferencji z udziałem ekspertów. Ich opinie mogą się różnić. Głosy potępienia mogą się przeplatać z głosami uwielbienia mediów, ale jedno jest pewne – dostarczą wielu tematów do przemyśleń. Naszymi gośćmi będą:

Robert Mazurek – znakomity dziennikarz, publicysta, felietonista, podróżnik. Media nie mają przed nim tajemnic. Mistrz słowa, uderza celnie i bez owijania w bawełnę. Wszechstronny, niepokorny, intrygujący, a przez to… ciekawy.

Dr Marek Robak – badacz komunikacji w internecie, architekt systemów, programista. Wykłada technologię mediów i komunikację cyfrową w UKSW. Dyrektor projektów internetowych i IT w dzienniku “Puls Biznesu”. Twórca portalu ekai.pl oraz serwisów internetowych wizyt papieskich w Polsce.

Dr Piotr Plichta – pedagog, wykładowca w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi, badacz agresji elektronicznej wśród dzieci i młodzieży. Autor wielu publikacji naukowych. Mediator sądowy.

Zobacz to na własne oczy! Tylko prawda jest ciekawa!

0